×
Ekonomia 17 mars 2011
Dëmi material, që iu shkaktua Japonisë si rezultat i fatkeqësive natyrore të
Federata Ruse nuk shtron çështjen e heqjes dorë prej realizimit të projektit të gazsjell
Presidentët e Rusisë dhe Kazakistanit, përkatësisht Dimitri Medvediev dhe Nursulltan Nazarbajev, do të zhvillojnë sot në Moskë një takim pune.
Kryeministri i Kirgistanit Allmazbek Atambajev pritet të mbërrijë sot në Moskë. Gjatë vizitës së tij dyditore ai do të takohet me homologun e vet Vladimir Putin.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2011
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2011
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30